ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Trosoban stan u BW Nova

02.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Vrlo praktična struktura ovog stana nudi dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, otvorenu kuhinju, kupatilo, toalet, vešernicu i terasu, stan...

Cena

262 888 € 3 980 €/m²

3D tura

Kvadratura

66.06 m²

Prelep četvorosoban stan sa pogledom na reku - BW EMERALD

01.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je unikatan četvorosoban penthouse u luksuznoj četvorospratnici Emerald, u prestižnom "Heritage District" kompleksu u okviru naselja Beograd...

Cena

921 888 € 7 212 €/m²

3D tura

Kvadratura

127.82 m²

BW Riviera - trosoban stan za prodaju, bez agencijske provizije

31.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera predstavlja savršen sklad najsavremenije arhitekture i najekskluzivnije lokacije u prestonici, nudeći svojim stanarima vrhunac kosmopolitsk...

Cena

935 888 € 6 187 €/m²

3D tura

Kvadratura

151.27 m²

Dupleks stan u BW Maestra

31.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je ekskluzivan stan od 267.56m² u prestižnoj zgradi BW Maestra, idealan za porodičan život. Nalazi se na sedmom spratu, sa orijentacijom ka B...

Cena

1 049 888 € 3 924 €/m²

3D tura

Kvadratura

267.56 m²

Bulevar Oslobođenja, luksuzan, trosoban stan na drugom spratu

30.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U ponudi je izuzetan trosoban stan na drugom spratu luksuzne četvorospratnice u Bulevaru Oslobođenja. Struktura stana: ulazni hodnik, open koncept dn...

Cena

286 000 € 4 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Luksuz bez kompromisa - BW Parkview

20.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstven četvorosoban stan u Beogradu na vodi, koji pomera granice savremenog luksuza i komfora. Smešten na 17. spratu...

Cena

650 000 € 5 804 €/m²

3D tura

Kvadratura

112 m²