ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Stan sa tri spavaće sobe, BW Topaz, na rate, bez provizije

12.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 3. spratu, ukupne površine 139.86 m², sa dve terase koje doda...

Cena

610 888 € 4 368 €/m²

3D tura

Kvadratura

139.86 m²

Stan sa tri spavaće sobe, BW Topaz, na rate, bez provizije

12.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 3. spratu, ukupne površine 130.84 m², sa dve terase koje doda...

Cena

882 888 € 6 748 €/m²

3D tura

Kvadratura

130.84 m²

Stan sa tri spavaće sobe, BW Topaz, na rate, bez provizije

12.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 3. spratu, ukupne površine 163.06 m², sa dve terase koje doda...

Cena

968 888 € 5 942 €/m²

3D tura

Kvadratura

163.06 m²

BW Residences - Trosoban stan sa pogledom na reku

12.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u prestižnoj zgradi BW Residences u okviru projekta Beograd na vodi i odlikuje se izuzetnom lokacijom na samoj obali reke, uz šetalište...

Cena

749 000 € 8 322 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Stan sa dve spavaće sobe, BW Topaz, na rate, bez provizije

12.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 6. spratu, ukupne površine 88.65 m², sa prostranom terasom ko...

Cena

501 888 € 5 661 €/m²

3D tura

Kvadratura

88.65 m²

Stan s pogledom na reku - BW Topaz, na rate, bez provizije

09.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 1. spratu, ukupne površine 64,02 m², sa prostranom terasom ko...

Cena

312 888 € 4 889 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²