ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Moderan poslovni prostor u centru grada

29.04.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

Stari Grad (Beograd),Kancelarija,285

Cena

5 130 € 18 €/m²

3D tura

Kvadratura

285 m²

BW Iris - dvosoban stan sa pogledom na grad

22.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Nov dvosoban stan u zgradi BW Iris, sa otvorenim pogledom na grad sa 9. sprata. Stan ima ukupnu površinu od 56,70 m² i funkcionalan raspored koji obu...

Cena

1 200 € 21,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

56.7 m²

BW Kula - polunamešten dvosoban stan

22.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je odličan dvosoban stan u Kuli Beograd, na 35. spratu, sa prelepim otvorenim pogledom na reku Savu i grad. Stan se sastoji od ulaznog hodni...

Cena

2 950 € 47,85 €/m²

3D tura

Kvadratura

61.65 m²

Najatraktivniji stan sa panoramskim pogledom na reku u Kuli Beograd

24.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Ekskluzivan život na vrhu prestonice – Kula Beograd U prilici smo da vam ponudimo nesvakidašnji stan za zakup u samom srcu Beograda na vodi, smešte...

Cena

5 500 € 55,91 €/m²

3D tura

Kvadratura

98.37 m²

BW Victoria - Pogled na reku i Kalemegdan

20.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u zgradi BW Victoria, smeštenoj u prvom redu do reke. Na 5. spratu ove prestižne zgrade, nalazi se nekretn...

Cena

416 500 € 6 426 €/m²

3D tura

Kvadratura

64.81 m²

Savski Venac (Beograd),Stan u novogradnji,84.69

20.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predivno opremljen, savremen stan smešten u prestiznoj zgradi BW Simfonja koja predstavlja obeležije savremenog života u kompleksu Beograd na vodi. St...

Cena

1 800 € 21,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

84.69 m²