ATRIUM PROPERTY SERVICES

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1250
Poslovni telefon: 060/6406884
Mobilni telefon: 060/6406884

Samo sa 3D turom

Fenomenalan dupleks u BW Oda

06.04.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Fenomenalan dupleks koji se nalazi na 7. spratu, istočno je orijentisan i pruža pogled na unutrašnje dvorište u pravcu Karađorđeve ulice. Stan se pros...

Cena

1 176 888 € 3 936 €/m²

3D tura

Kvadratura

299.01 m²

Odličan studio u BW Oda, bez provizije

06.04.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Stan se nalazi na 2. spratu, jugo-istočno je orijentisan i pruža pogled na unutrašnje dvorište u pravcu Savskog trga. Stan se prostire na 34,65 m². ...

Cena

178 888 € 5 163 €/m²

3D tura

Kvadratura

34.65 m²

Dvosoban stan u BW Bonaca

03.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Ovaj stan se nalazi na 3. spratu i prostire se na 64.04m², sa prelepim pogledom na reku i Kulu Beograd. Stan je severo-istočno orijentisan Stan se sa...

Cena

374 888 € 5 854 €/m²

3D tura

Kvadratura

64.04 m²

Kompaktan dvosoban stan u zgradi BW Iskra

03.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan stan u zgradi BW Iskra, koja je deo novog dela Beograda na vodi, nazvanog Teslin kvart. Stan se prostire na...

Cena

238 888 € 4 979 €/m²

3D tura

Kvadratura

47.98 m²

Trosoban stan u BW Vizia

02.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Odličan stan na prvom spratu od 66.4m2, nudi dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, otvorenu kuhinju, kupatilo, toalet vešernicu i terasu. ...

Cena

256 888 € 3 869 €/m²

3D tura

Kvadratura

66.4 m²

Trosoban stan u BW Vizia - bez provizije

02.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Stan se nalazi na 9. spratu, prostire se na 70.45m2, prostran open space dnevni boravak objedinjuje dnevnu sobu, trpezariju i kuhinju, sa direktnim iz...

Cena

288 888 € 4 101 €/m²

3D tura

Kvadratura

70.45 m²