FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja renoviranog stana, Gospodar Jevremova

15.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Prodaje se renoviran dvosoban stan u Gospodar Jevremovoj, površine 70m². Stan se nalazi u urednoj zgradi sa liftom i ima funkcionalan raspored prosto...

Cena

410 000 € 5 857 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Prodaja stana, Blok 45

15.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 45 (TC Enjub), Beograd, Srbija

U ponudi je stan površine 70 m², odličnog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Nalazi se na drugom spratu, što ga čini veoma praktičnim za s...

Cena

250 000 € 3 571 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Prodaja stana, Institut za majku i dete

08.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 7 (Paviljoni), Beograd, Srbija

Trosoban stan po strukturi na najboljoj lokaciji kod Instituta za majku i dete, zgada ima lift koji ide do petog sprata.  Stan pruža izuzetene mogućno...

Cena

175 000 € 2 778 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Izdavnje stana, Braće Jerković

07.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Renoviran dvosoban stan u Braće Jerkovic preko puta Vera i blizini Tržnog centra sa  odličnom saobaćajnom  trgovinskom infrastrukturom.Zgrada se nalaz...

Cena

450 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Izdavanje stana Kej oslobiđenja 83m2

06.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Retko u ponudi. Izuzetan, funkcionalan, renoviran stan sa prelepim pogledom na Dunav. Ulazni hodnik, open space sa prostranim dnevnim boravkom, trpez...

Cena

800 € 9,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Prodaja stana Ćalije 41m2

06.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Kupac plaća agencijsku provizi...

Cena

115 000 € 2 805 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²