FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja stana kod Kluza 50m2

23.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa malim brojem stanova, koja pruža budućem vlasniku potpunu privatnost. Zgrada ima tri sprata. Stan se nalazi na tr...

Cena

133 000 € 2 660 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Prodaja stana, novogradnja Milovana Marinkovića

24.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U elitnom kraju zvanom malo Dedinje, stan se nalazi u Činovničkoj koloniji. Ekskluzivan stan u novoizgrađenoj zgradi. Stan je svetao u mirnom kraju u...

Cena

360 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Prodaja renoviranog stana Mileševska 84m2

21.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Srbija

U ponudi je potpuno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Odlična povezanost sa svim delovima grada, uz retku kombinaciju urb...

Cena

325 000 € 3 869 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Prodaja kuće, Dedinje

17.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Savski venac, Beograd, Srbija

Smeštena u jednoj od najmirnijih i najprestižnijih zona Dedinje, Smetanina ulica nudi idealan balans između privatnosti i blizine gradskih sadržaja. O...

Cena

1 700 000 € 8 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Prodaja kuće, Sutomore, Crna Gora

20.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Kuća poslednja u nizu, sama na placu. Uknjižena. Na svakoj etaži ima stan. Pogled na more. Od plaže udaljena oko 900m. Za renoviranje. Vrlo povoljno i...

Cena

145 000 € 792 €/m²

3D tura

Kvadratura

183 m²

Zemun, Zelena avenija, 46m2

16.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Izdaje se stan u Zemunu, u blizini ulice Tošin bunar. Prostor se nalazi na prvom spratu novogradnje Zelena avenija, inače kvalitetnog arhitektonskog i...

Cena

600 € 13,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²