FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja stana u novogradnji, Kaluđerica

30.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Novogradnja u završnoj fazi – oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih...

Cena

73 400 € 1 244 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

Prodaja stana u novogradnji, Kaluđerica

30.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Cena

145 000 € 1 611 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Prodaja stana u novogradnji, Kaluđerica

30.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Cena

139 000 € 1 616 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Jednoiposoban, VIsnjicka Banja, 45m2, ID-10549

30.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Izdaje se odlican, komforan (45m2) jednoiposoban stan u novogradnji sa liftom, u neselju Visnjicka Banja.  Dobro koncipiran prostor, potpuno namesten...

Cena

350 € 7,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Prodaja stana, Zvezdara, Gradska bolnica

27.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Sjajan mali stan za nekoga ko voli visok sprat sa  pravom korišćenja velike terase i sa prekrasnim pogledom na ceo grad. Stan je kompletno renoviran i...

Cena

164 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Prodaja stana Mirijevo 47m2

24.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan u novijoj zgradi, ukupne površine 64 m², od čega čak 17 m² pripada prostranoj terasi koja predstavlja pravi mal...

Cena

130 000 € 2 766 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²