FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja stana Gospićka 36m2

25.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Cvetkova pijaca, Beograd, Srbija

Funcinalan stan na drugom  spratu od ukupno sedam, na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan sa otvorenim pogledom. Velika lođa koja pruža razne mog...

Cena

117 000 € 3 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

Prodaja kuće Lekino brdo 380m2

23.03.2026 | Prodaja | Duplex kuće

Lekino brdo, Beograd, Srbija

 Na jednom placu od 3,20ari koji se nalazi u mirnoj ulici, a nadomak neohodne infrastrukture nalazi se kuća sa dva zasebna ulaza. Prva kuća se sastoj...

Cena

1 330 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

380 m²

Prodaja 2.5 stana, Blok 62

21.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 62, Beograd, Srbija

Izuzetno funkcionalan  dvoiposoban stan, svetao , istočno orjentisan. Od prostorija poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa tr...

Cena

199 900 € 3 123 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Prodaja stana novogradnja Surčin 90m2

20.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Funkcionalan 3.5 stan u centru Surčina. Novogradnja sa građevinskom dozvolom useljiva do kraja 2026 godine. Stan se nalazi u VPR-u ima malo dvorište....

Cena

180 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Prodaja 2.5 stana u Pančevu, Centar

19.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

Prodaje se funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u samom centru Pančevo, ukupne površine 58m². Stan se nalazi na 7. spratu uredne stambene zgrade sa...

Cena

125 000 € 2 155 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Prodaja stana Prvomajska

19.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Vrlo povoljno, na dobroj lokaciji. Vrlo funkcionalan za stanovanje, izdavanje.. U blizini prodavnice, škola, vrtić prevoz. Predato na legalizaciju. Mo...

Cena

125 000 € 1 389 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²