BULEVAR NEKRETNINE DOO

Broj u Registru posrednika: 1487

Samo sa 3D turom

Izdaje se garsonjera u Duvaništu, 25m2!

13.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Duvanište, Niš, Srbija

Izdaje se garsonjera u Duvaništu. Nalazi se u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 25 m2. Stan je opremljen svim potrebnim n...

Cena

170 € 7,08 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Spratna kuća sa pom.prostorom, Vrtište, plac 12 ari

13.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Niš, Srbija

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom a na pla...

Cena

130 000 € 580 €/m²

3D tura

Kvadratura

224 m²

3.0, Bulevar Nemanjića, Park Sveti Save

13.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog pa...

Cena

155 000 € 2 067 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Izdaje se dvoiposoban stan sa garažnim mestom, u Dušanovoj ulici kod Berte, 73m2

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Ćele kula, Niš, Srbija

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u novogradnji, površine 73m2, smešten na sedmom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog b...

Cena

550 € 7,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Izdaje se stan kod Saborne crkve, 33m2

13.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Izdaje se funkcionalan, svetao i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 33m², smešten na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Nišu...

Cena

300 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Izdaje se poslovni prostor u blizini Čaira, 80m2

13.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se lokal površine 80m2. Sastoji se od ulaznog dela koji je 40m2, kancelarijskog/prodajnog prostora, magacinskog prostora koji čine dve prostori...

Cena

700 € 8,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²