BULEVAR NEKRETNINE DOO

Broj u Registru posrednika: 1487

Samo sa 3D turom
TOP

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

19.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalač brdo, Niš, Srbija

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i...

Cena

96 970 € 1 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

55.41 m²

TOP

Novogradnja, Dvosoban, Palilula,Parking, PDV, lift

19.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalač brdo, Niš, Srbija

Cena

77 700 € 1 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

44.39 m²

TOP

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

19.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalač brdo, Niš, Srbija

Cena

69 400 € 1 749 €/m²

3D tura

Kvadratura

39.67 m²

TOP

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

30.01.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i...

Cena

29 990 € 1 999 €/m²

3D tura

Kvadratura

15 m²

TOP

2.5, Centar, Kej

30.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Ćele kula, Niš, Srbija

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom keju....

Cena

113 500 € 2 270 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

3.0, Mašinska Industrija, Apelacioni Sud

13.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Žele...

Cena

82 500 € 1 528 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²