BULEVAR NEKRETNINE DOO

Broj u Registru posrednika: 1487

Samo sa 3D turom

Izdaje se stan na Trošarini

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Trošarina, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 86m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe...

Cena

420 € 4,88 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Izdaje se stan kod Trošarine

13.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Trošarina, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 44m2 na šestom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, k...

Cena

350 € 7,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Izdavanje garažnog mesta- Novi Bubanj

13.05.2026 | Izdavanje | Ostali tipovi prostora

Kragujevac, Srbija

Izdaje se garažno mesto u naselju Novi Bubanj, u ulici Milovana Gušića. Nalazi se u podzemnoj garaži nove stambene zgrade. Površina garažnog mesta je...

Cena

70 € 6,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

11 m²

Odličan jednoiposoban stan 37m2, 3.sprat, Romanijska, kod parka Sveti Sava

13.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Na prodaju odličan jednoiposoban stan, na top lokaciji kod parka Sveti Sava. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od n...

Cena

90 000 € 2 432 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Izdaje se stan u centru grada

13.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Ćele kula, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 44m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, k...

Cena

350 € 7,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Dvoiposoban stan kod Rode, II sprat, lift

22.06.2023 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sast...

Cena

135 000 € 1 849 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²