Bulevar, Novi Sad, Srbija
Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građen...
Cena
8 000 € 15,33 €/m²
Kvadratura
522 m²
Centar, Novi Sad, Srbija
Oglašavamo izdavanje novog dvosobnog kompletno nameštenog stana sa balkonom u novoizgrađenoj luksuznoj stambenoj zgradi, Lokacija: Ulica Šafarikova b...
Cena
550 € 16,18 €/m²
Kvadratura
34 m²
Grbavica, Novi Sad, Srbija
Oglašavamo izdavanje trosobnog,komfornog,nameštenog stana,površine 80m2 sa balkonom,4sprat stamb.poslovne zgrade sa liftom.Lociran je na Grbavici,ulic...
Cena
600 € 7,50 €/m²
Kvadratura
80 m²
Petrovaradin, Novi Sad, Srbija
Prodaje se kuca u Petrovaradinu koja je sastoji iz dva dela. Novi deo je nadogradjen na stari i njega cine u prizemlju kupatilo, kuhinja, soba, hodnik...
Cena
123 600 € 736 €/m²
Kvadratura
168 m²
Beočin, Srbija
U opštini Beočin, blizu naselja Čerević, na obroncima Fruške gore i blizu Dunava, prodaje se građevinski plac u vikend zoni. Prodaje se jedan ili dva...
Cena
31 500 € 2 100 €/m²
Površina zemljišta
15 ar
Petrovaradin, Novi Sad, Srbija
Na atraktivnoj lokaciji Zanoš, nedaleko od Novog Sada, prodaje se kuća za stanovanje, novije gradnje, spratnosti Pr+1. Kuća se prodaje sa nameštajem....
Cena
240 000 € 2 000 €/m²
Kvadratura
120 m²