BIARH

Broj u Registru posrednika: 1022

Samo sa 3D turom

LUX GRADNJA NA DETELINARI - USKORO USELJIVA

18.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Detelinara, Novi Sad, Srbija

U ponudi je veoma kvalitetna novogradnja, lux stan na Detelinari, po specijalnoj ceni! Objekat je u završnoj fazi radova, uskoro useljivo. Tražena lo...

Cena

133 500 € 2 781 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

LUX stan, Liman V, najkvalitetnija gradnja

08.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Liman 4, Novi Sad, Srbija

U ponudi su 4 luksuzna stana na trećem spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po...

Cena

111 817 € 3 022 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Novogradnja na dobroj lokaciji, Telep

24.01.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Nov, odmah dostupan dvosoban stan na Telepu – 48.33 m² U ponudije nov, odmah useljiv stan u ograđenom i savremenom stambenom kompleksu na Telepu. Pr...

Cena

123 600 € 2 575 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Izdaje se poslovni prostor,lokal – centar Novog Sada

03.02.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Centar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se funkcionalan i moderno organizovan poslovni prostor u samom centru Novog Sada, u reprezentativnoj Adamovićevoj palati (bez računara). Prosto...

Cena

250 € 9,62 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

Dvosoban stan,58 m2,Bulevar oslobođenja

21.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Lokacija:Bulevar oslobođenja,ugao sa Vojvođanskom ulicom,pogled na fudbalski stadion,prestižna lokacija,udaljenost od pešačke zone centra grada oko 3...

Cena

175 100 € 3 019 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Lux namešten stan u Sokobanji, Green Hill

24.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Sokobanja, Srbija

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Z...

Cena

82 400 € 2 113 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²