BIARH

Broj u Registru posrednika: 1022

Samo sa 3D turom

LUX stan sa parking mestom, ul. Branka Bajića

11.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Sajmište, Novi Sad, Srbija

Luksuzno namešten trosoban stan sa velikom terasom 6m2 na atraktivnoj lokaciji kod Sajma. Uz stan ide pripadajuće parking mesto i podrum. Grejanje je...

Cena

1 000 € 12,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Renoviran prazan jednoiposoban stan u centru, namenjen poslovanju

07.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se u ulici Vojvode Mišića, u nižoj starijoj zgradi, potpuno renoviran stan / poslovni prostor za tihu delatnost. Ima klimu, mesto za čajnu kuhi...

Cena

400 € 10,26 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Građevinski plac sa projektom 1600m2, Borjak

20.04.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Borjak, Vrnjačka Banja, Srbija

Prodaje se atraktivan plac u naselju Borjak, svega 2 km od centra Vrnjačke banje. Plac je u zoni kategorije A. Lokacija je jedna od najtraženijih za i...

Cena

83 200 € --- €/m²

3D tura

--- m²

Polunamešten dvosoban stan 62m2, centar

18.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se stan u visokom prizemlju zgrade, starogradnja (visoki plafoni), na idealnoj lokaciji, ulica Stevana Milovanova, blizu Keja i Riblje pijace....

Cena

350 € 5,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Jednoiposoban nov stan,31m2,Zlatibor,Kiridžijska ulica

13.09.2022 | Prodaja | Jednosoban stan

Zlatibor, Srbija

Lokacija: Zlatibor, opština Čajetina, ulica Kiridžijska, u neposrednoj blizini kompleksa Titove vile, udaljen od centra oko 800m. Na udaljenosti od 2...

Cena

82 400 € 2 658 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Vikendica sa vinogradom u Čortanovcima

10.06.2025 | Prodaja | Vikendica, Kuća za odmor

Čortanovci, Inđija, Srbija

Na top lokaciji u vikend zoni Čortanovci, sa asfaltnim putem do placa, prodaje se vikendica spratnosti Po+P+Pk, neto površine 150m2. Prodaje se namešt...

Cena

123 600 € 824 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²