U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

VIVO NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1137
Poslovni telefon: 011 24 54 014
Mobilni telefon: 066 95 07 497

Samo sa 3D turom

Ivana Mičurina,79m2,3.5,PK,EG ID#1777

17.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kanarevo brdo, Beograd, Srbija

U zgradi novije gradnje, (P+1+PK) prodaje se stan funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa velikim plakarom, gostinski toalet, dnevna soba sa kuh...

Cena

170 000 € 2 152 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²

Koče Kapetana,renoviran salonac,83m2 ID#1801

18.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

U zgradi sa urednim ulazom renoviran salonski stan trostrano orjentisan. Merena površina stana je 83m2, knjižena površina 67m2, stan je proširen za 15...

Cena

350 000 € 4 217 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Zasebna kuća,2 stana,2 garaže,5.5 ari ID#1793

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mali mokri lug, Beograd, Srbija

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i...

Cena

278 000 € 1 463 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

Renoviran, kompletno opremljen stan,odvojen spavaći deo ID#1806

19.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

U neposrednoj blizini Fontane i Turističke škole, izdaje se na duži period renoviran kompletno opremljen stan. Stan je svetao, dvorišno orjentisan. Ma...

Cena

550 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Katanićeva, 57m2+lođa,2.0,6/7, namešten ID#1809

21.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

U zgradi sa urednim ulazom, dugoročno se izdaje namešten dvosoban stan. Funkcionalan raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, ulazno predsob...

Cena

800 € 14,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Radovana Simića Cige,49m2,1.5, 7/11 ID#1815

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Medaković II, Beograd, Srbija

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna...

Cena

139 900 € 2 855 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²