U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

VIVO NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1137
Poslovni telefon: 011 24 54 014
Mobilni telefon: 066 95 07 497

Samo sa 3D turom

Kraljice Marije, 3.0,82m2 ID#1805

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

U zgradi preko puta Mašinskog fakulteta prodaje se trosoban stan u izvornom stanju, Stan je svetao, trostrano orjentisan, funkcionalnog rasporeda, Po...

Cena

260 000 € 3 171 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Vojvode Savatija,3.0 dupleks,88m2+16m2 galerija ID#1802

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

U neposrednoj blizini Đeram pijace u mirnom delu ulice, prodaje se očuvan i održavan stan. Predratna zgrada na kojoj je urađena nadogradnja 2003.godin...

Cena

245 000 € 2 356 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

Skadarlija,Zetska,stan,PR,60m2 u funkciji kafića ID#1797

18.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Skadarlija, Beograd, Srbija

U zgradi građenoj 1905.godine koja je pod zaštitom Zavoda za zaštitu spomenika kulture grada Beograda, prodaje se stan koji je u funkciji ugostiteljko...

Cena

350 000 € 5 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

BW Nika,76m2,2.5,dvostran ID#1799

22.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U okviru kompleksa Apollo u zgradi BW Nika na drugom spratu se prodaje neuseljavan dvoiposoban stan sa otvorenim pogledom prema dvorištu i sportskom c...

Cena

349 600 € 4 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Vladimira Rolovića,dupleks,2.0 adaptibilan u 3.0 ID#1807

21.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Košutnjak, Beograd, Srbija

U mirnoj ulici u neposrednoj blizini Košutnjaka prodaje se dupleks površine 95m2. Donji nivo je površine 65m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka...

Cena

145 000 € 1 526 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Glasinačka,namešten 2.5 stan,dugoročno izdavanje ID#1798

22.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

U zgradi sa urednim ulazom, dugoročno se izdaje kompletno opremljen dvoiposoban stan. Funkcionalan raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije....

Cena

500 € 8,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²