U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

SNEŽANA TRIO NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1856

Samo sa 3D turom

GRBAVICA NAMEŠTENA GARSONJERA 300 EURA

11.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Grbavica Izdaje se nameštena garsonjera. Useljiva 20.06. Nalazi se na 2.spratu dvorišno orijentisana. Grejanje je na gas. Ima internet i kab...

Cena

300 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Dvosoban stan,52m2 na super lokaciji

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Rotkvarija, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Rotkvarija Prodaje se komforan dvosoban stan na 4 spratu bez lifta. Dvorišno orijentisan. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Može putem kredita....

Cena

123 300 € 2 371 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Stan 3.5 soba, 70 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

05.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Bul.Osloboženja Prodaje se troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi na 5 spratu. Povrđina stana 70m2, sastoji se od 3 spavaće sobe, dn...

Cena

184 370 € 2 634 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

SNiŽENO !!!!!PODBARA 1,5 STAN OD 29M2 MAKSIMALNO ISKORIŠĆEN PROSTOR

05.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Podbara, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Podbara Predstavljamo Vam jednoiposoban stan sa terasom na drugom spratu bez lifta. Grejanje na struju.Idealna prilika za mlade parove,stud...

Cena

71 070 € 2 451 €/m²

3D tura

Kvadratura

29 m²

ADICE ČETVOROSOBAN STAN OD 98M2

05.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Adice, Novi Sad, Srbija

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stan...

Cena

170 000 € 1 735 €/m²

3D tura

Kvadratura

98 m²

RAKOVAC PLAC OD 1284M2 SA PRELEPIM POGLEDOM

05.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Novi Sad, Srbija

Rakovac, Prodaje se plac od 1284m2 sa prikljućkom za vodu. Do placa se dolazi asfaltnim putem, svega 200m je tucanik. Mogućnost priključka na gas, ka...

Cena

145 500 € 11 332 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

12.84 ar