PROCASA NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1896
Poslovni telefon: 0642774512

Samo sa 3D turom
TOP

TROIPOSOBAN DUPLEX U NA BANOVOM BRDU

03.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Prodaje se dvoiposoban stan uknjižen na 72m2 u mirnoj ulici na Banovom Brdu u Golf naselju. Stan se nalazi na Banovom brdu u stambenom objektu sa lif...

Cena

240 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

TOP

1.5 STAN, ODMAH USELJIV SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZGRADE - VOJVODE VLAHOVIĆA

04.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Na prodaju funkcionalan uknjižen jednoiposoban stan površine 42 m², koji se nalazi u mirnom delu opštine Zvezdara u ulici Vojvode Vlahovića. Stan je...

Cena

140 000 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

TOP

4.0 STAN NA BANJICI, POVRAT PDV-A

06.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Banjica, Beograd, Srbija

Prodaje se četvorosoban stan u srcu Banjice, nova zgrada. Ova lokacija pruža savršen balans između mirnog porodičnog života i urbane infrastrukture. C...

Cena

264 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

TOP

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN U RAKOVICI

17.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Rakovica, Beograd, Srbija

Prodaje se dvosoban stan od 44m2 u Rakovici u blizini tržnog centra BIG i Vrtova ceraka. Stan je predat na uknjiženje u Katastar po osnovu zakona Svoj...

Cena

132 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

2.5 STAN SA NAMEŠTAJEM U UČITELJSKOM NASELJU NA ZVEZDARI

17.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Učiteljsko naselje, Beograd, Srbija

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulic...

Cena

153 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

3.5 salonac u srcu Vračara

16.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Prodaje se troiposobanuknjižen stan na Krunskom vencu u Prote Mateje. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposred...

Cena

360 000 € 3 564 €/m²

3D tura

Kvadratura

101 m²