PREMIUM REAL ESTATE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1409
Poslovni telefon: 0692462465

Samo sa 3D turom

St Regis, lux, dvosoban stan, 76m2

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Moderan dvosoban stan od 76 m² nalazi se na 35. spratu prestižne St. Regis kule u Beogradu na vodi, Savski Venac, Beograd. Ovaj prostor pruža jedinstv...

Cena

3 300 € 43,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Beograd na vodi, zgrada BW Eterna, 74m2

11.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Moderan trosoban stan površine 73,73 m² nalazi se na 6. spratu od ukupno 8 u zgradi BW Eterna, u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, Savski Venac....

Cena

345 000 € 4 679 €/m²

3D tura

Kvadratura

73.73 m²

BW Aria, 4.0 , 144m2

11.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Retko u ponudi, trostrano orijentisan stan u zgradi BW Aria, na 18. spratu od ukupno 20. Sa prostranih 144 m² i plafonima visine 3m, ovaj stan pruža...

Cena

620 000 € 4 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

144.18 m²

Novi Beograd, blok 70, 86m2 + terasa 11m2

12.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 70 (Kineski TC), Beograd, Srbija

Na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu, u Bloku 70, nudimo funkcionalan stan površine 86 m² + 11m² terase, idealan za porodični život. U neposrednoj...

Cena

299 000 € 3 477 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

St Regis , lux 4.0 , 163m2

06.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Doživite život na najvišem nivou u ovom ekskluzivnom brendiranom stanu od 163,5 m², koji se nalazi na 37. spratu prestižne St. Regis kule — simbolu lu...

Cena

8 000 € 48,93 €/m²

3D tura

Kvadratura

163.5 m²

Luksuzan duplex sa saunom, Ranka Tajsića, 136m2

30.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

U mirnoj i diskretnoj ulici, nalazi se stan koji nudi retko balansiranu kombinaciju privatnosti, komfora i sofisticiranog načina života. Ovaj prostra...

Cena

395 000 € 2 904 €/m²

3D tura

Kvadratura

136 m²