U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MNEKRETNINE 013

Samo sa 3D turom

Trosoban stan u širem centru Pančeva

15.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

<p>Trosoban stan u &scaron;irem centru Pančeva, u ul. Maksima Gorkog.</p> <p>Stan se nalazi u zgradi (visoko prizemlje), u mirnom kraju, okružen zele...

Cena

99 700 € 1 780 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Porodična kuća u centru Pančeva

07.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Pančevo, Srbija

<p>Na prodaju kuća u centru Pančeva, ul. Žarka Zrenjanina.</p> <p>Kuća se sastoji od prizemlja+potkrovlja, i to:</p> <p>-prizemlje: predsoblje, kuhi...

Cena

150 000 € 1 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Građevinsko zemljište na Novoseljanskom putu - fron 34.5 m

04.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Nova misa, Pančevo, Srbija

<p>Na prodaju plac na Novoseljanskom putu, povr&scaron;ine od 1ha 30a.</p> <p>Plac je upisan, papirolo&scaron;ki čist, poseduje front od 34.5m.</p>...

Cena

200 000 € 1 538 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

130 ar

Novosagrađena kuća na 9.10a placa sa hangarom i kancelarijskim prostorom

04.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Banatski Karlovac, Srbija

<p>Na prodaju novosagrađena kuća u centru Banatskog Karlovca, sa kancelarijskim prostorom i hangarom.</p> <p>Kuća je sagrađena 2020. godine i ima upo...

Cena

97 000 € 1 311 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Kuća u centru Pančeva na placu od 5a27m2 - izuzetno održavana

01.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Gornji grad Margita, Pančevo, Srbija

<p>Porodična kuća u centru Pančeva, u mirnoj ulici.</p> <p>Kuća ima 119m2, i pored nje su uknjižena i dva pomoćna objekta povr&scaron;ine od 34m2 i 2...

Cena

220 000 € 1 849 €/m²

3D tura

Kvadratura

119 m²

Dvoetažna kuća sa bazenom na 4.59a placa

01.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Nova misa, Pančevo, Srbija

<p>Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja.</p> <p>Kuća je novije gradnje (2015. g...

Cena

350 000 € 1 036 €/m²

3D tura

Kvadratura

338 m²