U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MNEKRETNINE 013

Samo sa 3D turom

Trosoban stan na Strelištu

01.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Strelište 1, Pančevo, Srbija

<p>Na prodaju trosoban stan u mirnom delu Streli&scaron;ta, u etažiranoj kući izuzetne spolja&scaron;njosti.</p> <p>Stan ima upisanu povr&scaron;inu...

Cena

146 520 € 1 211 €/m²

3D tura

Kvadratura

121 m²

Dvoetažna kuća sa okućnicom od 15a i 2ha85a polj.zemljišta uz kuću

01.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mramorak, Srbija

<p>Porodična kuća u Mramorku, sa okućnicom od 15a64m2 i poljoprivrednim zemlji&scaron;tem od 2ha81a75m2 uz kuću.</p> <p>Kuća je povr&scaron;ine od 16...

Cena

87 000 € 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

116 m²

Plac u Vojlovici, ul. Bratstva i jedinstva

01.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Vojlovica, Pančevo, Srbija

<p>Na prodaju plac u Vojlovici, povr&scaron;ine od 36a87m2.</p> <p>Do placa vodi asfaltiran prilaz, uz sam plac su pro&scaron;li struja, voda, kanali...

Cena

70 053 € 1 946 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

36 ar

Plantaža lešnika na 3ha86a - u neposrednoj blizini Mramorka

01.05.2026 | Prodaja | Voćnjak

Mramorak, Srbija

<p>Na prodaju plantaža le&scaron;nika, u neposrednoj blizini Mramorka, na svega 2-3 min od centra sela.</p> <p>Na povr&scaron;ini od 3a86a45m2, nalaz...

Cena

219 000 € 567 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

386 ar

Plac u Vlasinskoj ulici - moguća zamena za stan

01.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kudeljarski nasip, Pančevo, Srbija

<p>Na prodaju plac od 15a u Vlasinskoj ulici, moguća zamena za garsonjeru/jednosoban stan - uz doplatu.</p> <p>Zemlji&scaron;te se vodi kao građevins...

Cena

105 000 € 7 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

15 ar

Trosoban stan u širem centru Vršca

01.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vršac, Srbija

<p>Trosoban stan u &scaron;irem centru Vr&scaron;ca, povr&scaron;ine od 79m2, koji se sastoji od:</p> <p>-&#39;predsoblja, hodnika, kupatila, kuhinje...

Cena

49 900 € 632 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²