M REAL ESTATE

11070 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 702
Poslovni telefon: 065 66 23 984
Mobilni telefon: 066 332 992

Samo sa 3D turom

Dedinje-Užička-150m2-Parking ID#3181

18.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Stan na prestiznoj lokaciji u rezidencijalnom delu Dedinja. Mirno okruzenje okruzeno zelenim povrsinama. Po strukturi cetvorosoban. Povrsina stana izn...

Cena

2 500 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Savski venac-Admirala Geprata-2.0 ID#3185

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. ,

Cena

500 € 10,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Savski venac-Savska-Dvosoban ID#3206

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Savski trg, Beograd, Srbija

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate ,

Cena

700 € 12,73 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Vukov spomenik-Knez Danila-115m2-Garaža ID#3225

16.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Garazno mesto uz doplatu u iznosu od 150 evra. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. ,

Cena

1 600 € 13,91 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

Banovo brdo-Petra Lekovića-1.5-Odmah useljiv ID#3226

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Cena

400 € 11,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Voždovac-Bulevar Oslobodjenja-Lux-132m2 ID#3208

17.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U ponudi stan na atraktivnoj lokaciji. Stan luksuzno opremljnen pruzajucu komfor i udobnost. Po strukturi troiposoban. Mogucnost zakupa jednog ili dva...

Cena

1 650 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

132 m²