M REAL ESTATE

11070 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 702
Poslovni telefon: 065 66 23 984
Mobilni telefon: 066 332 992

Samo sa 3D turom

Voždovac-Voždove kapije-30m-Garažno mesto ID#3253

21.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Voždovac, Beograd, Srbija

Garazno mesto dostupno uz doplatu u iznosu od 100 evra. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirat...

Cena

450 € 15 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Voždovac-Vojvode Stepe-Dvosoban ID#3252

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. ,

Cena

500 € 10,87 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Novi Beograd - Blok 22-113m2-Namešten ID#3239

17.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 22, Beograd, Srbija

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate ,

Cena

1 000 € 8,85 €/m²

3D tura

Kvadratura

113 m²

Surčin-Novogradnja-Odlična lokacija-Lux ID#3133

16.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Predstavljamo dobru priliku za kupovinu stana u okviru zgrade u izgradnji. U ponudi imamo stanove razlicite strukture i kvadrature. Odlicno projektova...

Cena

164 150 € 2 450 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Zemun-Novogradnja-4.0-Garaža ID#3137

18.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zemun (Cara Dušana), Beograd, Srbija

Odlicna ponuda. Stan u novoizgradjenoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje. Odmah useljiv. Renomirani investitor Neimar V. Stan po strukturi cetvorosob...

Cena

260 000 € 2 826 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Novi Beograd - Blok 65-142m2 ID#3106

19.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Lokal na atraktivnoj lokaciji. Pogodan za razlicite namene. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontakti...

Cena

497 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²