U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

LATERNA NEKRETNINE

LATERNA NEKRETNINE je agencija koja se bavi posredovanjem u prometu i zakupu nepokretnosti.

Pružamo kompletnu uslugu posredovanja koja podrazumeva:

-          Procenu tržišne vrednosti nekretnina

-          Fotografisanje

-          Oglašavanje i njihovu promociju

-          Aktivno učestvovanje i pomoć u pregovorima.

U saradnji sa timom advokata, klijentima omogućavamo potpunu i stručnu pravnu pomoć pri izradi:

-          Predugovora

-          Ugovora

-          Zakazivanje overe kod javnih beležnika

-          Sve vrste pravne pomoći oko svojinske dokumentacije za prodavce

-          Sve usluge kupcu oko legalizacije, uknjižbe i poreza.

Pored navedenog, našim klijentima pružamo i postprodajne usluge adaptacije i opremanja objekata.

Akcenat u poslovanju agencije LATERNA NEKRETNINE je na kvalitetu usluga koju pružaju licencirani agenti i advokatski tim kojima ćemo zaslužiti Vaše poverenje, a time i uspešnu saradnju i dobre preporuke. 

Broj u Registru posrednika: 1453
Poslovni telefon: 064 1515091

Samo sa 3D turom

SOUL 64-54m2-2.0-useljiv-sa garažnim mestom i pristupom bazenu

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

<p>U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju odmah useljiv dvosoban stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji Novog Beograda, u kompleksu Soul 64, u z...

Cena

275 000 € 5 093 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Novogradnja - Zemun - Gornji grad - Slavonska- 71,21m2 - 3.0

16.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

<p>U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan u izgradnji u Slavonskoj ulici, na op&scaron;tini Zemun.</p> <p>Stan ima 71,21m2, sastoji se o...

Cena

242 000 € 3 408 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Stanoja Glavaša - 1.0 - 52m2

14.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Palilulska pijaca, Beograd, Srbija

<p>U prilici smo da Vam ponudimo studio za izdavanje, u ulici Stanoja Glava&scaron;a, na op&scaron;tini Palilula.</p> <p>Stan se nalazi na trećem spr...

Cena

580 € 11,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

KUĆA SA BAZENOM - Višnjička banja - 639m2, 5a

27.02.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Višnjička banja, Beograd, Srbija

<p>Prodajemo impresivnu kuću sa zatvorenim bazenom u mirnoj ulici u naselju Vi&scaron;njička banja, u ulici Darinke Jevrić,&nbsp; povr&scaron;ine 639m...

Cena

650 000 € 1 017 €/m²

3D tura

Kvadratura

639 m²

LOKAL - Stari grad - Venizelosova - 72m2

27.05.2024 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

<p>U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju poslovni prostor - lokal od 72m2 u Venizelosovoj ulici na op&scaron;tini Stari grad.</p> <p>Lokal ima izl...

Cena

280 000 € 3 889 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Mirijevo-Kapetana Miloša Žunjića-Po+P+2+Pk-6.0-396m2

10.06.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Mirijevo IV, Beograd, Srbija

<p>U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju novoizgrađenu kuću u Mirijevu, na beogradskoj op&scaron;tini Zvezdara, u ulici Kapetana Milo&scaron;a Žunj...

Cena

690 000 € 1 742 €/m²

3D tura

Kvadratura

396 m²