KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

PRODAJA STANOVA PETROVARADIN – DVOSOBAN STAN 47m2 SA PARKING MESTOM NOVOGRADNJA PRERADOVIĆEVA ODLIČNA LOKACIJA, Preradovićeva

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, Preradovićeva ulica, opremljen dvosoban stan 47m2 sa parking mestom u novogradnji Na prodaju kompletno opre...

Cena

131 830 € 2 805 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Kuća 280 m², Vinogradi, Kragujevac, 2 kupatila

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Vinogradi, Kragujevac, Srbija

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, površine 280 m², po ceni od 240000e. Kuća raspolaže sa 4 sobe, 2 kupatila, kuhinjom, hodnikom, terasom i p...

Cena

240 000 € 857 €/m²

3D tura

Kvadratura

280 m²

Novi Dorćol LUX 2.0 - sa garažom, Venizelosova

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Izdaje se moderno opremljen stan od 51 m² u okviru stambeno-poslovnog kompleksa Novi Dorćol. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od 12 spratova i u...

Cena

1 200 € 23,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

PRODAJA STANOVA PETROVARADIN – TROSOBAN STAN 67m2 NOVOGRADNJA PRERADOVIĆEVA SA TERASOM I GARAŽOM ODLIČNA LOKACIJA

18.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, Preradovićeva ulica, trosoban stan 67m2 u novogradnji sa terasom i parkingom Na prodaju moderan trosoban st...

Cena

158 720 € 2 369 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

PRODAJE SE RAZRAĐEN UGOSTITELJSKI BIZNIS – AUTOKOMANDA, BEOGRAD, Kumodraška

18.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Autokomanda, Beograd, Srbija

Prodaje se potpuno razrađen ugostiteljski biznis sa kompletnom profesionalnom opremom, aktivnim delivery platformama i već postavljenim sistemom rada,...

Cena

25 000 € 417 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Nov dvosoban stan 56 m2, Bulevar Despota Stefana, Centar, Bulevar Despota Stefana

17.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

29. Novembra, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan površine 56 m², na 1. spratu stambene zgrade sa 13 spratova, u Bulevaru Despota Stefana, u blizini Cvijićeve...

Cena

700 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²