U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

JORDAN ENERGY - OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

JORDAN ENERGY DOO PETROVARADIN OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1842
Poslovni telefon: 063500225
Mobilni telefon:
JORDAN ENERGY - OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

Samo sa 3D turom

Deljiva kuća u Petrovaradinu

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaje se izuzetno dobro organizovana kuća 219m2 na placu od 530m2, koja se nalazi se u Petrovaradinu na mirnoj ali veoma urbanoj lokaciji. Zidana je...

Cena

290 000 € 1 324 €/m²

3D tura

Kvadratura

219 m²

Dvosoban stan kompletno opremljen

16.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Izdaje se nov dvosoban stan 36m2 u mirnoj ulici u Petrovaradinu, na samo dva minuta hoda od glavne ulice, i autobuske stanice. Stan poseduje dnevni bo...

Cena

380 € 10,56 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Liman 3, Novi Sad, Srbija

Prodaje se odličan dvosoban stan 62m2 na Limanu 3, na Bulevaru Cara Lazara. Stan je izuzetno komforan , odličnog rasporeda, i poseduje dnevni boravak...

Cena

166 000 € 2 677 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Dvosoban stan na Grbavici

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Pos...

Cena

140 000 € 2 414 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Dvosoban stan 40m2 + gratis terasa 20m,

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvo...

Cena

82 400 € 2 060 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Prodaje se dvosoban stan 48m2 na Telepu, i to na izuzetno atraktivnoj lokaciji (između bul.Patrijarha Pavla i bul.Evrope). Sastoji se od dnevnog borav...

Cena

135 960 € 2 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²