FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Izdavanje stana Kumodraška 100m2

18.03.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Voždovac (Beograd),Stan u starijoj zgradi,100

Cena

700 € 7 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Stari Grad (Beograd),Stan - duplex,170

17.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na prodaju atraktivan dupleks stan u samom centru Beograda, sa jednom od najimpresivnijih terasa na tržištu – otvoren pogled i prostor koji pruža pose...

Cena

888 000 € 5 224 €/m²

3D tura

Kvadratura

170 m²

Palilula (Beograd),Stan u zgradi,57

17.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

Na prodaju 2.5 soban stan na vrhunskoj lokaciji – retko u ponudi! Odličan raspored: dve spavaće sobe i svetla dnevna sa izlazom na veliku terasu sa f...

Cena

250 000 € 4 386 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Prodaja 2.5 stana, Karaburma

16.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dvoiposoban stan na Karaburmi, površine 58,09m2 , funkcionalan, svetao i prostran. Od prostorija poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo,...

Cena

159 000 € 2 741 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Izdavanje 2.0 stana, Centar, Braće Jugović

12.03.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Centar (uži), Beograd, Srbija

Stari Grad (Beograd),Kancelarija,30

Cena

400 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Prodaja kuće sa bazenom Brestovik

12.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Na prodaju luksuzna kuća u Brestoviku, uknjižena, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji sa prelepim otvorenim pogledom na prirodu. Kuća je građena kvalitet...

Cena

274 000 € 1 713 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²