U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

AXIA EXCLUSIVE PROPERTIES

Broj u Registru posrednika: 1906

Samo sa 3D turom

Luksuzan stan u premium novogradnji kod Slavije

22.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Slavija, Beograd, Srbija

Predstavljamo vam moderan i luksuzan stan smešten u prestižnoj novogradnji na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Slavije. Stan površine 67,8...

Cena

2 000 € 29,47 €/m²

3D tura

Kvadratura

67.87 m²

Ekskluzivan stan u okviru St. Regis kompleksa

20.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo vam ekskluzivan stan za izdavanje u okviru Kule Beograd, jednog od najprestižnijih i najluksuznijih objekata u regionu, u kojem se nalaz...

Cena

4 500 € 49,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

91.13 m²

Ekskluzivan stan sa pogledom na Hram

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Predstavljamo moderno opremljen stan u Katanićevoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. St...

Cena

2 000 € 23,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Savski Venac (Beograd),Kancelarija,87.66

13.05.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo moderan i izuzetno svetao poslovni prostor u zgradi BW Terra, sa prelepim otvorenim pogledom na reku i premium pozicijom u okviru Belgra...

Cena

1 600 € 18,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

87.66 m²

Savski Venac (Beograd),Stan u zgradi,87.66

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Cena

1 600 € 18,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

87.66 m²

Savski Venac (Beograd),Stan u novogradnji,98.02

16.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je funkcionalan i svetao stan sa dve spavaće sobe na 1. spratu zgrade BW Quartet 4 u okviru Belgrade Waterfront kompleksa. Stan je orijentisa...

Cena

405 000 € 4 132 €/m²

3D tura

Kvadratura

98.02 m²