ATAŠE NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

 

Broj u Registru posrednika: 026
Poslovni telefon: 011 40 54 407
Mobilni telefon: 065/2413404

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Blok 23, Milentija Popovića, 67m² ID#37834

20.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 23, Beograd, Srbija

SRPSKI Stan se nalazi u atraktivnom delu Novog Beograda, u Bloku 23, sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada i u blizini svih neophodnih sa...

Cena

600 € 8,96 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Novi Beograd, Blok 65, Bulevar Heroja sa Košara, 60m² ID#37823

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

SRPSKI Stan se nalazi u luksuznom naselju visokog kvaliteta gradnje, sa sopstvenim parkom i 24h obezbeđenjem. Kompletno je opremljen i poseduje te...

Cena

950 € 15,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Novi Beograd, Blok 8, Bulevar Mihajla Pupina, 58m2 ID#37786

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

SRPSKI Stan kod Starog Merkatora kompletno je renoviran i nalazi se u mirnom i zelenom okruženju. Okrenut je ka parku i zapadno je orijentisan. Oko...

Cena

750 € 12,93 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 49,11 m2 ID#37766

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 72, Beograd, Srbija

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova loka...

Cena

147 330 € 3 007 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 58,49 m2 ID#37710

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 72, Beograd, Srbija

Cena

175 470 € 3 025 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 73,83 m2 ID#37731

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 72, Beograd, Srbija

Cena

221 490 € 2 993 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²