Zemun (Centar), Beograd, Srbija
Na prodaju moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 30 m2, 1.5, idealan za život, izdavanje ili investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogra...
Cena
156 000 € 5 200 €/m²
Kvadratura
30 m²
Lion, Beograd, Srbija
Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene...
Cena
170 000 € 3 617 €/m²
Kvadratura
47 m²
Novi Beograd Blok 19 (Sava Centar), Beograd, Srbija
U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne...
Cena
335 000 € 3 602 €/m²
Kvadratura
93 m²
Vračar (Centar), Beograd, Srbija
Stan na raskrsnici Krunske i Prote Mateje. Sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje koja je povezana sa devojačkom sobom, kupatila, wc-a i tri vezana...
Cena
360 000 € 3 564 €/m²
Kvadratura
101 m²
Cvetni trg, Beograd, Srbija
Uknjižen, troiposoban, 81m2, lođa Zastupamo prodaju odličnog stana koji se nalazi u samom centru grada, tik do Beograđanke. Nalazi se na prvom spratu...
Cena
315 000 € 3 889 €/m²
Kvadratura
81 m²
Vračar (Centar), Beograd, Srbija
U ponudi imamo 3.5 stan na izvanrednoj lokaciji na Vračaru. Stan je uknjižen na 76m2, a mereno ima 80m2, plus lođu od 5m2. Sastoji se od ulaznog pro...
Cena
360 000 € 4 737 €/m²
Kvadratura
76 m²