U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

OAZA PROPERTIES

Broj u Registru posrednika: 1771

Samo sa 3D turom

Građevinske parcele u Jakovu od 4,77 do 5,37 ari (ukupna površina 2,3 ha)

06.04.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Jakovo, Beograd, Srbija

<p>Na prodaju vi&scaron;e građevinskih parcela u Jakovu &ndash; nova perspektivna lokacija</p> <p>U ponudi je vi&scaron;e građevinskih parcela u mirn...

Cena

59 000 € 12 369 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

4.77 ar

2.0 Lux stan, Petica, Blok 63, 53m2, Garažno mesto

14.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

<p>Izuzetno moderan i luksuzno opremljen dvosoban stan u prestižnom kompleksu Petica, na Novom Beogradu.</p> <p>Stan se nalazi na 7. spratu savremene...

Cena

286 000 € 5 396 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Lisičji Potok, Stari Košutnjak, Lux vila, 282 m2

07.03.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

<p>Na samoj granici Lisičjeg Potoka i Starog Ko&scaron;utnjaka nalazi se u&scaron;u&scaron;kana luksuzna vila sa bazenom koja se prostire na 5.3 ari p...

Cena

1 150 000 € 4 078 €/m²

3D tura

Kvadratura

282 m²

2.5, 65m2, Španskih boraca, Blok 28, sa pripadajućim dvorištem + mogućnost proširenja stana

11.10.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 28 (Potkovica), Beograd, Srbija

<p>Izuzetan, dvoiposoban stan&nbsp;na odličnoj lokaciji&nbsp;sa pripadajućim dvori&scaron;tem koje izlazi na park.</p> <p>Strukturu stana čine: hodni...

Cena

215 000 € 3 308 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²