MITROVIĆ NEKRETNINE 2022

21000 Novi Sad Serbia
Agencija Mitrović Nekretnine 2022 je novosadska agencija za nekretnine, sastavljena od tima vrhunskih profesionalaca sa dugogodišnjim iskustvom u ovoj oblasti. Imajući u vidu da smo od početka učestvovali u inicijativi za donošenje Zakona o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti, kao i uvođenju svih pratećih normi i regulativa, naš cilj je potpuno zakonsko uređenje i profesionalizacija naše delatnosti, kako bi se klijentima pružila apsolutna sigurnost.
 
Mi želimo da se svakom klijentu posvetimo stopostotno, da bi Vam posao sa kupoprodajom nepokretnosti prošao lako i bez neprijatnih iznenađenja.
 
Osim ponude najboljih nekretnina, od nas ćete dobiti i ekonomski savet o tome kako napraviti pametnu i isplativu investiciju, potpunu pravnu zaštitu, kao i obradu kompletne prateće dokumentacije, uključujući poreske obrasce, obrasce za uknjižbu i promenu vlasništva u javnim preduzećima. 
 
Naše poslovanje je u potpunosti usklađeno sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti, kao i Kodeksom poslovne etike posrednika u prometu i zakupu nepokretnosti.  
 
Članica smo udruženja Klaster Nekretnine, Grupacije posrednika u prometu i zakupu nepokretnosti, kao i Sekcije ove grupacije za teritoriju južnobačkog okruga.
 
Dođite i upoznajte nas.
 
Vaše Mitrović Nekretnine.
Najsigurniji put do kuće.
Broj u Registru posrednika: 1415
Poslovni telefon: 0603371110
Mobilni telefon: 0693831002
MITROVIĆ NEKRETNINE 2022

Samo sa 3D turom

Stan,NOVI SAD,GRBAVICA,kv: 62.00, € 216300, ID: 1004157

29.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Noviji dvoiposoban stan na Grbavici sa parking mestom i ugradnim nameštajem. 62m2. Uknjižen. ++|++ Prodaje se prelep dvoiposoban stan na Grbavici od 6...

Cena

216 300 € 3 489 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Stanovi,NOVI SAD,TELEP,kv: 35.00, € 370, ID: 9102081

29.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Nov dvosoban kompletno opremljen stan sa parking mestom u blizini Limana 4 i mornarice ++|++ Odmah useljiv nov dvosoban kompletno opremljen stan sa p...

Cena

370 € 10,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Stanovi,NOVI SAD,TELEP,kv: 14.00, € 100, ID: 9102080

29.04.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Telep, Novi Sad, Srbija

Izdaje se garažno mesto – Telep ++|++ Izdaje se garažno mesto u suterenu stambene zgrade na Telepu, u neposrednoj blizini ulice Heroja Pinkija. Pris...

Cena

100 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

14 m²

Stan,NOVI SAD,LIMAN 4,kv: 80.00, € 195700, ID: 1004147

28.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Liman 4, Novi Sad, Srbija

Liman 4, trosoban stan. 80m2. ++|++ Klasičan trosoban stan na Limanu 4, odlična lokacija u blizini Lidla i gradskog prevoza, obdaništa.. Izvorno je st...

Cena

195 700 € 2 446 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Stan,NOVI SAD,GRBAVICA,kv: 70.00, € 147000, ID: 1004148

28.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2 ++|++ Prodaje se troiposoban dupleks stan uknjižene površine 70m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica....

Cena

147 000 € 2 100 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Stanovi,NOVI SAD,NOVO NASELJE NS,kv: 52.00, € 300, ID: 9102077

28.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Sad, Srbija

Izdaje se dvosoban stan u Novom naselju++|++ Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom....

Cena

300 € 5,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²