GLIGORIĆ NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Tržište nekretnina kao deo opšteg tržišta i tržišnih vrednosti se u R. Srbiji, a posebno u Beogradu kao metropoli permanentno razvijalo u poslednjih 20 godina. Poseban rast i razvoj ostvaruje poslednjih nekoliko godina, kada je ostvaren višestruki rast cena svih vrsta nepokretnosti i obim prometa od više milijardi evra. Razlozi su višestruki, a dominantan je prvenstveno ekonomski interes i mogućnost finansijske zarade i ostvarenog profita. Naime, pokazalo se da je investiranje u nekretnine najisplatljivije i da kupovina raznih vrsta nekretnina ( stanova, kuća, poslovnog prostora, zemljišta ) omogućava uvećanje i rast kapitala i novca koji poseduju pravna i fizička lica. “GLIGORIĆ NEKRETNINE” D.O.O. je agencija koja je sastavljena od iskusnih agenata i menadžmenta u njoj , sa višegodišnjim radom na tržištu nekretnina i osnovana je sa ciljem da podigne nivo kvaliteta ponude i usluge u prometu i zakupu nepokretnosti na još viši nivo Poslovni moto celog tima je da profesionalno omogući najefikasnije rešavanje vaših potreba iproblema vezanih za promet i zakup nepokretnosti. To podrazumeva uspeh i zadovoljstvo za sve učesnike u prometu i zakupu nepokretnosti prodavce, kupce, zakupodavce, zakupce i posrednike. Rukovodeći se tim poslovnim ciljem spremni smo da Vam u potpunosti ispunimo sva Vaša očekivanja kao budućeg učesnika u prometu i zakupu različitih vrsta nepokretnosti. Poučeni dugogodišnjim iskustvom, otvoreni smo za profesionalnu saradnju sa svim našim sadašnjim i budućim klijentima, drugim agencijama, nadležnim institucijama i ustanovama. Naši agenti i menadžeri strpljivo će saslušati sve Vaše zahteve i pomoći će Vam da ostvarite Vaša očekivanja kao učesnika na tržištu nekretnina. Radujemo se svakom našem poslovnom kontaktu sa klijentima i spremni smo da njihove želje i snove vezano za rešavanje njihovih stambenih i drugih problema na tržištu nekretnina rešimo na efikasan i optimalan način. Dobro došli u “GLIGORIĆ NEKRETNINE” D.O.O. agenciju ,vrata su Vam širom otvorena. Očekujemo Vas!

Broj u Registru posrednika: 1525
Poslovni telefon: 0114540779, 0114540730
Mobilni telefon: 0605533937

Samo sa 3D turom

Izuzetan porodični stan, Nehruova

03.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 45 (TC Enjub), Beograd, Srbija

Novi Beograd - blok 45, Nehruova 3.0, uknjižen 94m2, 1/4, telefon, interfon, parking, podrum Na izvanrednoj lokaciji, u Bloku 45, u Nehruovoj ulici,...

Cena

340 000 € 3 617 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Vukov Spomenik - Namešten - Novogradnja

03.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Zvezdara - Vukov Spomenik 2.5, 61m2 (terasa), 2/5, CG (kalorimetri), garaža, lift, telefon, interfon Stan poseduje: hodnik, gostinski toalet sa pro...

Cena

900 € 14,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Amerić 1–uknjiženo imanje, Višljanska

01.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Amerić 1 Mladenovac – Kuća 111m2 + pomoćni objekat 81m2 sa bazenom Na prodaju izuzetno imanje u Ameriću 1 kod Mladenovca površine 2457m2, idealno za...

Cena

300 000 € 1 563 €/m²

3D tura

Kvadratura

192 m²

Tošin bunar-novogradnja

27.03.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Tošin bunar, Beograd, Srbija

Novi Beograd - Tošin bunar lokal, 1/11, CG, telefon, interfon, video nadzor Odlično pozicioniran lokal u elitnom kompleksu na Novom Beogradu na prv...

Cena

228 233 € 3 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

68.47 m²

Gornji grad - Zemun - Novogradnja

23.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Zemun - Gornji grad 4.0, 112m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan...

Cena

334 360 € 2 985 €/m²

3D tura

Kvadratura

112 m²

Gornji grad - Zemun - Novogradnja

23.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Zemun - Gornji grad 4.0, 134m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban sta...

Cena

409 920 € 3 059 €/m²

3D tura

Kvadratura

134 m²