EXPERT NEKRETNINE

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 1158
Poslovni telefon: 018 290 350
Mobilni telefon: 061 2222855

Samo sa 3D turom

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

11.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Crveni Krst, Niš, Srbija

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odma...

Cena

299 900 € 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

375 m²

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice

11.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Čair, Niš, Srbija

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje sp...

Cena

101 970 € 2 283 €/m²

3D tura

Kvadratura

44.67 m²

Izdaje se manji jednoiposoban stan u novom delu Panteleja, 30m2

15.10.2024 | Izdavanje | Jednosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

Izdaje se jednoiposoban stan u blizini marketa Beni, u zgradi novije gradnje,na visokom prizemlju. Površina stana je 30m2 i sastoji se iz ulaznog hodn...

Cena

250 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

09.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Marger, Niš, Srbija

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnov...

Cena

167 000 € 2 062 €/m²

3D tura

Kvadratura

81 m²

Izdaje se garsonjera, 25m2, Dusanova

25.10.2024 | Izdavanje | Garsonjera

Crveni pevac, Niš, Srbija

Izdaje se garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u blizini Lutkarskog pozorišta i stadiona Čair u Dušanovoj ulici, u zgradi novije gradnje sa...

Cena

300 € 12 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Izdaje se troiposoban stan u kući, Palilula, Gostivarska, 85m2

29.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Izdaje se troiposoban stan na Paliluli u Gostivarskoj ulici, u blizini starog groblja, u kući na drugom spratu (potkrovlje/poslednjem), površine 100m2...

Cena

280 € 3,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²