ECONOMIC NET SYSTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 253
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 011 27 54 671

Samo sa 3D turom

Senjak, novogradnja sa garažom

08.07.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Senjak, novogradnja sa garažom, useljiv stan sa tri spavaće sobe. ID: 9873 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% R-ID: #2640

Cena

2 000 € 19,05 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Odličan moderan dupleks kod Kalemegdana, Kalemegdan

30.07.2023 | Izdavanje | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Odličan moderan dupleks kod Kalemegdana, useljiv od 01.09.2023. Struktura_ 2 soavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 kupatila, 2 ter...

Cena

1 700 € 13,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

129 m²

Terazije, luksuzno renoviran salonski stan

09.07.2019 | Izdavanje | Trosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Terazije, luksuzno renoviran salonski stan. Dve spavaće sobe, dva kupatila, odmah useljiv, miran i tih. Aleksandar Jovnaović 062240144 ID: 8624 Pro...

Cena

1 600 € 14,55 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Belgrade Waterfront-ARIA, built in 2023, Belgrade Waterfront-ARIA

25.03.2023 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Belgrade Waterfront-ARIA, built in 2023, brand new, never been used nor occupied 2 bedroom apartment. Modern furniture, bright and sunny, panoramic ci...

Cena

1 700 € 19,32 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Hram Svetog Save, luksuzan 3.0, CENA SA TROŠKOVIMA

19.04.2023 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Hram Svetog Save, luksuzan 3.0 sa garažnim mestom, CENA SA URAČUNATIM SVIM TROŠKOVIMA. CG-plaća se po utrošku, moderan, dvostran, odmah useljiv. ID...

Cena

2 000 € 21,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Luksuzan stan na Vračaru

24.03.2023 | Izdavanje | Trosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Luksuzan stan na Vračaru, trosoban, moderan, potpuno opremljen, sunčan i svretao, sa garažnim mestom i obezbeđenjem 24/7. Odmah useljiv. ID: 9570 Dra...

Cena

2 000 € 20,62 €/m²

3D tura

Kvadratura

97 m²