BG POSREDNIK NEKRETNINE

Beograd
Broj u Registru posrednika: 857
Poslovni telefon: 011 33 42 370
Mobilni telefon: 060 15 17 115

Samo sa 3D turom

Čukarica, Banovo brdo, Rajka od Rasine, 101m2, Rajka od Rasine

23.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Čukarica, Banovo brdo, Rajka od Rasine, 101m2 ...........................................................................................................

Cena

300 000 € 2 970 €/m²

3D tura

Kvadratura

101 m²

Voždovac, Faramaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 59m2, Vojvode Stepe

20.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Farmaceutski fakultet, Beograd, Srbija

Voždovac, Faramaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 59m2 ...................................................................................................

Cena

185 000 € 3 136 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

Grocka, Kaluđerica, Smederevski put, 37m2, Smederevski put

20.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kaluđerica, Beograd, Srbija

Grocka, Kaluđerica, Smederevski put, 37m2 ...................................................................................................... 37m2...

Cena

79 000 € 2 135 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Palilula, Mirijevski cvet, Roda, 48m2+30m2T, Roda

19.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjica, Beograd, Srbija

Palilula, Mirijevski cvet, Roda, 48m2+30m2T ...........................................................................................................

Cena

110 000 € 2 292 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska , 200m2, Kosmajska

18.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Vrnjačka Banja, Srbija

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 .............................................................................................................

Cena

124 000 € 620 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Novi Beograd, Blok 60, Tošin bunar, 12.25m2, Tošin bunar

12.02.2026 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 60, Beograd, Srbija

Novi Beograd, Blok 60, Tošin bunar, 12.25m2 .............................................................................................................

Cena

28 000 € 2 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²