BEOEXPERT

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 991
Poslovni telefon: 0114548177
Mobilni telefon: 0606809333

Samo sa 3D turom

ZASEBNA

06.09.2025 | Prodaja | Kuće sa više stanova

Kaluđerica, Beograd, Srbija

<p>BEOEXEPERT zastupa prodaju dobro pozicionirne zasebne kuće u mirnom delu naselja Kaluđerica.</p> <p>Sme&scaron;tena je na parceli od 733 m2. Posed...

Cena

245 000 € 0,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

330000 m²