WINNER NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 508
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 0695001125

Samo sa 3D turom

Zemun – Sava Kovačević – 60m2 + 30m2 Terasa – Lux Novogradnja ID#1438

09.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

Agencija iz ponude izdvaja izuzetan stan u naselju Sava Kovačević, ulica Drenova. Stan se nalazi u visokokvalitetnoj novogradnji, pozicioniran je dvor...

Cena

700 € 11,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Prodaja Stan Zemun 3.0 72m2 uknjizeno ID#1422

11.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i vi...

Cena

179 000 € 2 486 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Savremen i Udoban Dom U Srcu Zemuna: Oaza Mira U Šilerovoj ID#1432

08.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretni...

Cena

105 000 € 2 143 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Izdaje se stan Stari grad, Gospodar Jovanova, renoviran, polunamesten ID#1437

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Izdaje se Stari grad – Gospodar Jovanova – Renoviran trosoban stan polunamešten stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu. Stan je upravo renovi...

Cena

900 € 17,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Prodaja lux stan Zemun Slavonska 34m2 1.5 ID#1435

08.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Prodaje se jednoiposoban stan površine 34 m² u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Zemuna, naselje Gornji grad. Stan je odmah useljiv, funkcionalno...

Cena

136 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Izdavanje Stan Kosutnjak renoviran 2.0 48m2 namesten ID#1436

09.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Košutnjak, Beograd, Srbija

Izdaje se namesten dvosoban stan na Cukarici, naselje Kosutnjak, pocetak Kneza Viseslava, 48m2, dvostrano orjentisan, svetao, kompletno renoviran, gre...

Cena

500 € 10,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²