PANORAMA NEKRETNINE

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 018
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 35 72 011

Samo sa 3D turom

Bele Vode ,2.0,60m2,namešten sa uračinatim svim komunalnim troškovima ID#3233

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bele vode, Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran dvosoban stan od 60m2 u kući na prvom spratu. Stan je kompletno namešten i u cenu su uračunate svi troškovi- komunalije (struja,ga...

Cena

400 € 6,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Braće Jerković ,jednoiposoban,48m2,uknjižen ID#3338

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Lokacijski odlično orijentisan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković u blizini Amana. U stanu urađeno etažno grejanje izvedeni radij...

Cena

140 000 € 2 917 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Miljakovac 3 plac od 14 ari,uknjižen ID#2823

15.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Miljakovac III, Beograd, Srbija

U prilici smo da ponudimo plac 14 ari na Miljakovcu 3. Svih 10 ari su gradsko građevinsko zemljište- uknjiženo. Asfaltirano do placa. Na placu voda, s...

Cena

120 000 € 8 571 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

14 ar

Obrenovac-Belo Polje kuća Pr+1,294m2,4ari,uknjižena ID#2748

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Belo Polje, Obrenovac, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo spratnu kuću na 4 ari placa u Belom Polju, 1000 m od Obrenovca. Kuća ima dve etaže i podrum. Osnovica kuće je 147m2. Unu...

Cena

137 000 € 466 €/m²

3D tura

Kvadratura

294 m²

Top lokacija Lomina kod Zelenog venaca ,4.5,93m2,idealan za investiciju ID#3337

09.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Zeleni venac, Beograd, Srbija

Prodaje se prostran četvoroiposoban stan površine 93m² u Lominoj ulici, na odličnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Balkanske ulice ,Knez Mi...

Cena

399 000 € 4 290 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²

Južni Bulevar,dvosoban 58m2+42m2(P),uknjižen ID#3336

11.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan/lokal na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru, ukupne površine 58m², uz dodatni podrum od čak 42m². Nekretnin...

Cena

205 000 € 3 534 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²