U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

OPTIMIST NEKRETNINE

Novi Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1168
Poslovni telefon: 011 63 06 344
Mobilni telefon: 064 22 28 282

Samo sa 3D turom

Uknjižena, odmah useljiva kuća, blizu grada ID#3123

23.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Optimist nekretnine Vam nude lepu, četvorosobnu, prizemnu kuću od 89m² na 11,45 ari placa, uknjiženu na ime vlasnika 1/1. Kuća se nalazi sama na vel...

Cena

119 000 € 1 337 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Profesorska kolonija | 70m2 | 3.0 ID#3483

22.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Profesorska kolonija, Beograd, Srbija

Optimist nekretnine vam nude svetao i prostran trosoban stan na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta od Botaničke bašte, u neposrednoj blizini H...

Cena

600 € 8,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Plac 1.5 hektar, plastenik u radu i kuca ID#3481

23.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Belegiš, Stara Pazova, Srbija

Prodaja domaćinstva i razrađenog poljoprivrednog biznisa – Belegiš Kompletno uređeno domaćinstvo u Belegišu, idealno za nastavak uspešne poljoprivred...

Cena

790 000 € 12 540 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Stari grad | Skadarlija | 1.5 ID#3313

22.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Skadarlija, Beograd, Srbija

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban stan nadomak Skadarlije, na odličnoj lokaciji, svega par minuta hoda od samog centra grada. Stan je odlično pove...

Cena

600 € 18,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Karaburma-Aleksandra Fleminga-35m2-1.5 ID#3477

21.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Optimist nekretnine Vam nude odličan, uknjižen, svetao, kao nov, stan u zgradi iz 2015. godine. Vlasnik koristi ograđeno, zaključano dvorište od 40m2...

Cena

115 000 € 3 286 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Batajnica-Bosanske Krajine-60m2-3.0 ID#3479

21.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetl...

Cena

144 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²