U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

N-NEKRETNINE

Agencija za promet nekretnina N-nekretnine, sa iskustvom u poslovima u prometu nekretnina dugom sedamnaest godina, sačinjena je od tima stručnih, ambicioznih i edukovanih lidera, čija je misija ostvarenje vaših vizija.

Cilj nam je da uz najviši nivo kvaliteta usluga, po standardima struke, uz neprikosnoveno poštovanje etičkih principa, ponudimo klijentu sve nekretnine koje su u skladu sa njegovom vizijom, kako bi, uz našu stručnu analizu i pomoć, došao do najbolje odluke kako sa aspekta ispunjenja potreba, tako i sa aspekta efikasnosti.

Broj u Registru posrednika: 1405
Poslovni telefon: 066 8292500
Mobilni telefon: 065 27 27 090

Samo sa 3D turom
TOP

Nov 5.0 penthouse - ul. Alekse Šantića - liftom do stana

26.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Ekskluzivno u ponudi Penthouse u jednoj etaži, liftom do stana, panoramski pogled na grad i Frušku Goru. Dnevni boravak sa kuhinjom/trpezarijom (open...

Cena

595 000 € 3 216 €/m²

3D tura

Kvadratura

185 m²

Telep, stan nedaleko od Limana IV

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Prodaje se uknjižen, jednoiposoban stan površine 40m2 u ulici Heroja Pinkija, nedaleko od LImana 4. Drugi sprrat u zgradi sa liftom. Imat terasu, dvor...

Cena

122 000 € 3 050 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Dvosoban stan u blizini Futoške pijace

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Prodaje se uknjižen, namešten, dvosoban stan u mirnoj ulici u blizini Futoške pijace. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Ima terasu. Kuhinja je fizički od...

Cena

161 300 € 2 987 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Telep u blizini Limana IV, jednoiposoban, namešten stan

23.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Prodaje se kompletno namešten, nov, stan u novoj zgradi na Telepu, nedaleko od LImana IV. Visoko prizemlje, nema terasu. Uknjižen. Agencijska proviz...

Cena

124 100 € 3 182 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Kompletno namešten 4.0 stan u Park City-u sa garažnim mestom

22.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Liman 3, Novi Sad, Srbija

- Liman 3, Park City - stan 93m2 + terasa ukupne površine 36m2, 4.0 stan - 3x spavaća soba, dnevna soba open space sa kuhinjom, kupatilo, toalet, tera...

Cena

412 000 € 4 430 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²

Kompletno namešten 3.0 stan u Železničkoj ulici

22.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

- Železnička ulica, Novi Sad - 3.0 stan od 77m2, dvorišno orijentisan - 2 x spavaće sobe, 1 kupatilo + toalet, dnevni boravak + trpezarija sa kuhinjom...

Cena

900 € 11,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²