MILENIJUM NEKRETNINE

11070 Novi Beograd, Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 1294
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 069/ 16 28 757

Samo sa 3D turom

Plac 9 ari Rakovica Miljakovačke staze ID#2271

11.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Miljakovac I, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo odlican gradjevinski plac od 9 ari u porodicnom naselju Suncani breg. Udaljen od restorana Mali zabran 600m od manastir...

Cena

67 500 € 7 500 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

9 ar

Stan u novogradnji sa dvorištem na atraktivnoj lokaciji ID#2230

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Ledine, Beograd, Srbija

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat pos...

Cena

114 000 € 1 839 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

1.5 stan može na kredit za mlade ID#2265

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2...

Cena

114 900 € 3 430 €/m²

3D tura

Kvadratura

33.5 m²

Odličan mali stan u Savskoj ID#2267

09.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Odličnan 1.0 stan u centru grada kompletno namešten u neposrednoj blizini Palate Pravde. Stan se sastoji iz dnevno trpezarijskog dela, kupatila i spav...

Cena

149 900 € 5 354 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Izdajemo 1.5 namešten stan u bloku 4 ID#2222

09.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 4 (Politehnička akademija), Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran jednoiposoban stan u blizini Studentskog grada. Stan je kompletno sređen i spreman za useljenje. Poseduje potpuno nov nameštaj k...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Hit sezone na Novom Beogradu ID#1841

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Ledine, Beograd, Srbija

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je dvosoban stan od 45,7...

Cena

114 400 € 2 503 €/m²

3D tura

Kvadratura

45.71 m²