U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MAKI NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 903
Poslovni telefon: 0658030466
Mobilni telefon: 0658030466

Samo sa 3D turom
TOP

Extra lux stanovi na Autokomandi-bez provizije

23.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stanovi na Vozdovcu, u blizini Autokomande i Kumodraske ulice , u mirnoj ulici , u blizini Hrama Svetog Save , prevoza , marketa , parka,...

Cena

258 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

TOP

Extra extra lux stan na Vozdovcu-bez provizije

19.12.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>Extra extra lux useljiv stan na Vozdovcu , u prelepom i mirnom delu u ulici Boze Jankovica koja se nalazi izmedju Kumodraske i Vojvode Stepe ,&nbsp...

Cena

483 200 € 3 993 €/m²

3D tura

Kvadratura

121 m²

TOP

Nova hladnjaca kod Ikarusa u Zemunu

12.11.2024 | Izdavanje | Magacin

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

<p>Hladnjaca plusna 160m2 sa 4 komore za izdavanje.</p> <p>Ima 4 motora. Mogucnost rada 2+2.</p> <p>Ispred komora ima hodnik celom duzinom.</p> <p>...

Cena

2 000 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

TOP

Extra lux stanovi u izgradnji-bez provizije

18.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stanovi u izgradnji na Vracaru , Lekino brdo , u ulici Gospodara Vucica , u blizini Autokomande u zgradi sa ukupno 20 stanova.</p> <p>Bl...

Cena

306 783 € 3 652 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

TOP

Extra lux useljiv stan- Bez provizije

11.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Extra lux useljiv stan na Lekinom brdu , u izuzetno lepoj ulici u blizini Maksima Gorkog , prevoza, marketa, skole, obdanista, vrtica, Fakulteta ,...

Cena

145 000 € 3 372 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

TOP

Extra lux stanovi u izgradnji-bez provizije

28.11.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stan u izgradnji , na Savskom vencu , u Humskoj ulici , iza stadiona Partizana , u mirnoj ulici u blizini Autokomande, sportskog centra,...

Cena

265 500 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²