U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

MAKI NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 903
Poslovni telefon: 0658030466
Mobilni telefon: 0658030466

Samo sa 3D turom
TOP

Odlicna kuca sa garažom u Lestanima-bez provizije

03.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Leštane, Beograd, Srbija

<p>KUCA SE PRODAJE SAMO ZA KES KUPCE!</p> <p>Odlicna spratna kuca u Lestanima ,&nbsp; u centru Lestana&nbsp; , na samo 15 minuta od Ustanicke ulice ,...

Cena

110 000 € 1 028 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

TOP

Odlicna garazna mesta na Lekinom brdu

17.04.2026 | Prodaja | Garaže i parking mesta

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Odlicna garazna mesta na Lekinom brdu , u ulici Brace Kovac.</p> <p>U ponudi su tri garazna mesta na sistemu platfome ( klackalice ).</p> <p>U po...

Cena

23 000 € 1 769 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²

TOP

Extra lux stan u Sumicama-Bez provizije

23.01.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Šumice, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stan u Sumicama , u blizini parka, skole, obdanista, prevoza, marketa , sportskog centra.</p> <p>Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum st...

Cena

300 300 € 2 860 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

TOP

Extra lux stan na Autokomandi-bez provizije

02.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stanna Vozdovcu, u blizini Autokomande i Kumodraske ulice , u mirnoj ulici , u blizini Hrama Svetog Save , prevoza , marketa , parka, spo...

Cena

224 400 € 3 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

TOP

Extra lux stan kod Vojvode Stepe-bez provizije!

06.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stan u izgradnji na Vozdovcu, u blizini Autokomande, Vojvode Stepe , parka, pijace, osnovne i srednje skole , obdanista , marketa, prevoz...

Cena

178 500 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

TOP

Extra Lux lokal kod Gradske bolnice-bez provizije

03.04.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

<p>Nova atraktivna vi&scaron;espratnica na Zvezdari. Novi stambeno-poslovni objekat spratnosti 3Po+Su+Pr+4+Ps.</p> <p>Budući objekat svojim dizajom,...

Cena

135 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²