LENKA NEKRETNINE

Čukarica Serbia
Broj u Registru posrednika: 1172
Poslovni telefon: 011/354433
Mobilni telefon: 0605711190

Samo sa 3D turom

Prodaja lux stana Zemunske kapije ID#1619

06.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zemun (Zemunske kapije), Beograd, Srbija

Specijalna ponuda-odlična prilika prodaje se stan sa garažom (25000 evra). U stambenom kopleksu novije gradnjeo nalazi se ova nepokretnost. Mikroloka...

Cena

364 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²

Prodaja lux kuće ID#1563

06.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Pregrevica, Beograd, Srbija

Prodaja LUX hedonističke kuće sa pogledom na Dunav. U prizemlju Vam se otvara: raskošan dnevni boravak sa kaminom, dvostrano orijentisan sa izlazom n...

Cena

1 190 000 € 1 554 €/m²

3D tura

Kvadratura

765.53 m²

Dorćol, nov lux 52m2+35m2 terasa ID#1618

09.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Izdajemo predivan dvosoban (52m2) namešten apartman sa uređenom terasom (35m2) na samo desetak minuta lagane šetnje od Trga Republike i Narodnog pozor...

Cena

900 € 17,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Centar prodaja stana ID#1581

06.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Prodaje se četvorosoban stan smešten u intimnom delu Starog grada u neposrednoj blizini Andrićeve zadužbine, Ateljea 212, Narodne Skupštine, Skadarlij...

Cena

265 000 € 3 630 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Prodaja placa ID#1609

06.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Pećinci, Srbija

Prodaja placa u graćevinskom području, mogćnost spajanja parcela. Kupac plaća proviziju 2%

Cena

71 346 € 2 300 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

31.02 ar

Prodaja placa ID#1606

06.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Pećinci, Srbija

Cena

132 779 € 2 300 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

57.73 ar