KVART NEKRETNINE

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 886
Poslovni telefon: 066 900 60 50
Mobilni telefon: 060 13 000 14

Samo sa 3D turom

Trosoban stan sa dvorištem i parkingom

12.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je use...

Cena

150 000 € 2 057 €/m²

3D tura

Kvadratura

72.91 m²

Garsonjera u blizini Difa

12.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Staro groblje, Niš, Srbija

<p>Prodaje se garsonjera u neposrednoj blizini Difa. Nalazi se na visokom prizemlju novije zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno...

Cena

52 500 € 2 100 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Komforan stan u novogradnji na Crvenom pevcu

08.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni pevac, Niš, Srbija

<p>Prodaje se komforan stan u izgradnji na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade koja će imati...

Cena

210 000 € 2 491 €/m²

3D tura

Kvadratura

84.32 m²

Odličan jednoiposoban stan na Panteleju

08.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Izdaje se odličan jednoiposoban stan na Panteleju uneposrednoj blizini drugog kružnog toka. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift i koja n...

Cena

350 € 7,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Lux stan u Duvaništu

07.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Duvanište, Niš, Srbija

<p>U ponudi odličan lux stan u naselju Duvani&scaron;te, u neposrednoj blizini Amana. Nalazi se u prizemlju porodičnog objekta. Povr&scaron;ina stana...

Cena

130 000 € 2 031 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Odličan jednoiposoban stan na Panteleju

07.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p><!-- x-tinymce/html --></p> <p>U ponudi dobar jednoiposoban stan na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Nalazi se na četvrtovm (poslednjem) spra...

Cena

78 000 € 1 660 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²