U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

KUĆA PETROVIĆ NEKRETNINE

7/4 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 1234
Poslovni telefon: 018/208-007
Mobilni telefon: 063/433-007

Samo sa 3D turom

Izdaje se poslovni prostor, strogi centar, 202m2

22.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Leskovac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u centru Leskovca, smešten u poslovnoj zgradi sa mogućnošću uredjenja prostora u zavisnosti od delatnosti i potreba buduće...

Cena

1 300 € 6,44 €/m²

3D tura

Kvadratura

202 m²

Premium poslovni prostor na top lokaciji – TC Kalča, Niš

22.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Ćele kula, Niš, Srbija

Prodaje se izuzetan lokacijski i funkcionalan lokal površine 100m², smešten na prvom spratu TC Kalča, sa direktnim pogledom na Pobedinu ulicu. Prostra...

Cena

144 200 € 1 803 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Poslovno-stambeni objekat u centru Niša – Velika pijaca, 292m2

22.04.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Crveni Krst, Niš, Srbija

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Velike pijace i centra grada Niš...

Cena

499 000 € 1 434 €/m²

3D tura

Kvadratura

348 m²

Izdaje se poslovni prostor u blizini Čaira, 80m2

13.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se lokal površine 80m2. Sastoji se od ulaznog dela koji je 40m2, kancelarijskog/prodajnog prostora, magacinskog prostora koji čine dve prostori...

Cena

700 € 8,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Izdaje se nenamešten trosoban stan kao poslovni prostor, Cara Dušana, 66m2

22.04.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Crveni pevac, Niš, Srbija

Izdaje se nenamešten trosoban stan kao poslovni prostor u ulici Cara Dušana u blizini Crvenog pevca, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spra...

Cena

400 € 6,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Izdaje se poslovni prostor 275m2

20.04.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Kičevo, Niš, Srbija

Izdaje se objekat (kuća) na odličnoj lokaciji, idealan za poslovni prostor, zanatsku delatnost ili kombinaciju rada i stanovanja. Objekat je funkciona...

Cena

2 600 € 9,45 €/m²

3D tura

Kvadratura

275 m²