KUĆA PETROVIĆ NEKRETNINE

7/4 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 1234
Poslovni telefon: 018/208-007
Mobilni telefon: 063/433-007

Samo sa 3D turom

Na prodaju funkcionalna vikendica idealna za ljubitelje prirode i tišine.

05.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ćele kula, Niš, Srbija

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa...

Cena

45 000 € 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Vikendica 60m2, Banja Topilo

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Niš, Srbija

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine je 60m2,...

Cena

29 000 € 483 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Izdaje se stan u blizini Čaira!

04.07.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 53m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini Čaira. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne so...

Cena

500 € 9,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Na prodaju dvospratna porodičana kuća

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mediana, Niš, Srbija

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri etaže i...

Cena

210 000 € 583 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

Izdaje se stan na Paliluli

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 50m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe,...

Cena

330 € 6,60 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Izdaje se dvosoban stan kod Caira, 65m2

27.03.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se dvosoban stan u blizini Čaira. Stan se nalazi na visokom prizemlju u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 65 m2. Stan je komplet...

Cena

280 € 4,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²