U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

KUĆA PETROVIĆ NEKRETNINE

7/4 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 1234
Poslovni telefon: 018/208-007
Mobilni telefon: 063/433-007

Samo sa 3D turom
TOP

Novoizgrađena, luksuzna kuća na Panteleju, 175 m2, dvorište 550 m2

01.06.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Pantelej, Niš, Srbija

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu...

Cena

450 000 € 2 571 €/m²

3D tura

Kvadratura

175 m²

TOP

Moderna kuća u širem centru grada, 150 m2

03.08.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Kičevo, Niš, Srbija

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban život je...

Cena

318 000 € 2 120 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

TOP

Porodična kuća u Duvaništu prizemlje dva sprata i potrkovlje

28.12.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Duvanište, Niš, Srbija

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da je sa ost...

Cena

360 000 € 1 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

TOP

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

12.07.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd mala, Niš, Srbija

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog...

Cena

35 000 € 443 €/m²

3D tura

Kvadratura

79 m²

TOP

Izdaje se stan u centru

10.07.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Ćele kula, Niš, Srbija

Izdaje se nenamešten stan površine 51m2 na petom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavać...

Cena

550 € 10,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

Izdaje se stan u blizini Čaira!

03.11.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 47m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, ku...

Cena

500 € 10,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²