Denkova bašta, Beograd, Srbija
Ozbiljnim zakupcima izdaje se namešten stan u prizemlju starijeg objekta u maloj ulici u blizini G.Vučića, V.Ilića, Arhitektonsko tehničke škole i sta...
Cena
360 € 11,25 €/m²
Kvadratura
32 m²
Ovča, Beograd, Srbija
Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se najveći dvoiposoban stan u...
Cena
224 000 € 2 000 €/m²
Kvadratura
112 m²
Ovča, Beograd, Srbija
Cena
158 800 € 2 010 €/m²
Kvadratura
79 m²
Ovča, Beograd, Srbija
Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj n...
Cena
98 140 € 2 003 €/m²
Kvadratura
49 m²
Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija
Garaža u stambenoj zgradi na Bulevaru kod stare okretnice tramvaja, 25m2, rolo vrata. Moguće je smestiti 2 auta + jedan ispred garaže. Pogodna i za ne...
Cena
170 € 6,80 €/m²
Kvadratura
25 m²
Mirijevo I, Beograd, Srbija
Fima nekretnine doo, prodaje završene, odmah useljive stanove u dva nova stambena objekta različite strukture i površine, koji su zidani na osnovu pra...
Cena
151 000 € 2 288 €/m²
Kvadratura
66 m²